Konečně je tu zpráva o první akci oddílu v novém kalendářním roce.Tedy opravdové, a ne přes počítač. A bude to rovnou tradiční akce pro veřejnost. Tušíte správně, jde o Pochod za drakem ke svatému Jiří. Vzhledem k tomu, že situace se neustále dramaticky mění, bude vše připraveno jako pochod po předem stanovených bodech bez osobního setkání. Pokud se setkáme osobně, bude to příjemný bonus. Pro získání propozic pochodu se tedy přihlaste včas na Facebook Roháči Kladno nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jít lze i v neděli 25. 4. 2021.
Pokud s námi půjdete poprvé, bude se Vám jistě hodit pár informací. Jde o pochod spojený s plněním úkolů na stanovištích. Je vhodný zejména pro rodiče s dětmi. Vychází od kostela svatého Václava v Rozdělově a končí u kostela svatého Jiří v Libušíně. Zde bývá poslední kontrola. Pro dopravu zpět lze přejít kopec a jet autobusem právě z Libušína.
Pochod je tradiční, letos nás dle propozic čeká už 28. ročník. Většinou se konal o víkendu spojeném s tradiční středověkou bitvou v Libušíně. Ta se ale letos zřejmě konat nebude. Loni ani náš pochod kvůli pandemii nebyl. Letos snad bude situace o něco lepšíCo se týče dalších akcí, chystáme se i na vodu, pokud to situace dovolí. A také nás čeká Letní expedice a Přechod republiky. Bližší informace budou v časopise Horác a na naší stránce.
Dráček i členové přípravného štábu se už těší na setkaní s Vámi.