Letní expedice se nám už kvapem blíží.

My pevně věříme, že se bude moci cestovat, a jezdit na tábory stejně jako loňské léto. Jelikož se nám blíží termín pro přihlášení, uvádíme zde pár základních informací.
Termín: 30.června – 10.července – přesné časy srazu a návratu upřesníme během června v závislosti na jízdních řádech a dalších okolnostech
Cena: 3300,- (záloha 1500,-); oddílový sourozenec může využít sourozenecké slevy a zaplatit 2000,- .
Přihlášky najdete v časopise. Přihlášku i se zálohou odevzdejte do 20 dubna. Zálohu zaplaťte buď svému rádci, nebo na účet č. 176008815/0300, do zprávy: záloha LT + jméno a příjmení dítěte. Požádáme vás, abyste na tento účet zaplatili pouze zálohu, doplatek se pak bude platit těsně před odjezdem do rukou rádců.
Ubytování: ubytováni budeme v těchto chatkách.
Chatky se nacházejí v chatkovém komplexu u vstupu do Slovenského ráje. I když jsou chatky součástí komplexu, tak v každé z nich je kompletní zázemí, a tak se nebudeme muset zbytečně setkávat s cizími lidmi.
Zjišťovali jsme pojištění oddílových lidí do zahraničí. Pojištění budeme sjednávat cca týden před odjezdem. Na přihlášku uveďte, zda budete chtít pojistit oddílem nebo zda si uděláte pojištění sami (někteří rodiče mají v rámci svých finančních produktů a pojistek pojištění do zahraničí zdarma, jako nadstavbu). Pokud využijete možnost pojištění od oddílu, je toto v ceně expedice. Každý účastník expedice je povinen pojištění do zahraničí mít.
Seznam věcí uvedeme v červnovém časopise, nicméně vzhledem k tomu, že pojedeme do zahraničí, musí mít všechny děti pas nebo občanský průkaz. Nezapomeňte si zkontrolovat platnost nebo vyřídit nový.
Počítejte, prosím s tím, že může být vyžádám PCR test, situaci budeme sledovat. Každopádně pokud bude test vyžadován, bude ho dítě muset mít.
Víme, že tím, že pojedeme na Slovensko, budeme ubytováni v chatkách a ne na „blint“ v přírodě, a možná bude povinen PCR test, vyjde lex na vyšší peníze, než jste u Roháčovských akcí zvyklí. Pokud je to u vás na hraně, nebo i za hranou a přesto chcete, aby dítě jelo, ozvěte se, prosím, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Najdeme řešení. Pobyt na čerstvém vzduchu s kamarády je pro nás velmi důležitý a finance se vždy dají řešit!!!
V případě, že situace pro cestování bude taková, že nebudeme moci na Slovensko cestovat, bude expedice ve Slavkovském lese (cena a podmínky by byly samozřejmě trochu jiné).
Těší se na vás Petrucha, Jára, Anička, Barča a Šachy
Pojedou ale i vedoucí – kmeti ? jako je Gabča nebo např. Hans (Honza Lukacko) a další.