Přípravy letošního letního tábora nejsou jednoduché.

Letní expedice 2021 - Slovenský ráj
Milí roháči, milí rodiče.
Prosím bedlivě si přečtěte závěrečný popis k expedici. Jedeme do zahraničí, což s sebou přináší i větší množství administrativy. Věříme však, že se to vyplatí. Přesto, že jedeme za hranice, to bude po náročném roce tábor, kde děti zažijí spoustu dobrodružství v krásné přírodě, na čerstvém vzduchu a s kamarády.
Sraz rodičů k informacím a dotazům je 9.6. v 18:45 ve středu po družinovkách na SPIRÁLE. Na srazu určitě bude vedoucí tábora, vedoucí oddílu a zdravotník, čili s námi můžete cokoliv probrat.
Sraz máme: 30.6.2021 v 18:45, je to cca půl hodiny před odjezdem na hlavním vlakovém nádraží v Kladno
Návrat: 10.7. mezi 7:25 a 7:45 (pokud nebude mít vlak ze SR velké zpoždění). Pokud by vlak ze Slovenska zpoždění měl, budeme rodiče informovat SMS o pozdějším návratu. Návrat též na vlakovém nádraží v Kladně.
Poslední týden před táborem budeme zařizovat výměnu Kč na EURA a zajišťovat pojištění, prosíme tedy o doplatek za tábor nejdéle na poslední družinovce dne 23.6., nebo můžete předat na informační schůzce. Doplatek, prosíme, nezasílat přes účet.
Na srazu si převezmeme dokumenty vč. pasu a jedné kopie kartičky pojištěnce… Děti často mají problémy najít plecháček, tričko, lžíci, cokoliv a neradi bychom na hranicích hledali příslušné dokumenty. Pokud nebudete chtít a budete žádat, aby dítě mělo pas u sebe, budeme uvedenou skutečnost respektovat.
Dokumenty navíc, které přikládáme a požadujeme mít vyplněny, budeme mít pro zapomnětlivce s sebou na srazu, avšak jsou některé dokumenty, které nemůžeme podepisovat na místě…
Seznam věcí:
Kletr + menší batůžek na výlety
1x – tenisky a sandále (pohorky – na cestu)
Spodní prádlo a ponožky – v dostatečném množství
2 x tričko
1 - 2 x mikina nebo košile, 1x triko s dlouhým rukávem
1 x lehká kvalitní bunda, 1 x pořádná pláštěnka
1 – 2 x tepláky, 2 x kraťasy
1 x plavky
Oblečení na spaní
Kšiltovka, sluneční brýle, kapesníky - látkové
šátek, uzlovačka, zápisník, tužka, KPZ, CODEX – kdo má
čelovka + jedny náhradní baterie
lžíci, plecháček a menší ešuš (stačí i jen ešusové víčko), láhev na pití (1 litr)
hygi potřeby (toaletní papír, kartáček, pastu, mýdlo), ručník
kapesné (EURO)
používané léky, pas, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení – plnou moc, že můžeme s dítětem k lékaři, 2 kopie kartičky pojištěnce (jednu bude mít dítě na expedici u sebe v peněžence, jedna kopie bude u vedoucího), potvrzení o testu (Antigenní, PCR – dle aktuální situace – potřeby)
V seznamu chybí oproti jiným akcím karimatka a spacák, děti je mít nemusejí, budeme spát na postelích a budeme mít peřiny.
Za expediční tým
Petrucha, Skupik, Jára, Šachy, Bára, Hans, Pepa a další