A jsou tu i informace k oddílovým Velikonocům.
Milí kamarádi a cestovatelé,
to, že pojedeme do krásné roubenky v Dědově, možná už víte. Na výlety se těšíme už teď, tak snad nám to nic nepřekazí. Naleštěte pohorky a vypilujte fyzičku. Budeme jí potřebovat. Adrspašské skály, Ostaš a možná i Broumovské stěny čekají jenom na nás.

Více k naší hře. Objedeme („virtuálně“) celou naši republiku, ale jak to uděláme? Víte, jak rychle dokáže člověk šlapat pěšky, jak rychle na kole, nebo jak rychle se jede na koni či autem (rámcově)? Tyhle informace by se vám mohli hodit. Dalším důležitým úkolem je, aby si každý přinesl svůj špendlík s hlavičkou, kterou by poznal na první pohled. Ideálně když si jich vezmete víc, třeba tři, známe své lidi a ztráty jsou v případě malých věcí většinou veliké. Nechám na vaší kreativitě, jak si ho vylepšíte. Pokud zvládneme celou Českou republiku společně obejít pouze za pomoci vlastních nohou, tak nás všechny čeká sladká odměna.
Cena: 1000,- Kč
Odjezd: ve čtvrtek 14. 4. 2022 v 8:50 na nádraží Kladno
Příjezd: v pondělí 17. 4. 2022 v 18:25 příjezd tamtéž
Přihlašování do 1. 4. 2022 rádcům nebo přímo mně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tohle info tu nechávám pro jistotu i teď.
Výlety jsou koncipovány i pro menší děti, ale i tak ujdeme alespoň dvakrát min. 10 km za den, prosím počítejte s tím a dejte dětem vhodné oblečení a boty. Ve skalách bývá chladněji, takže s sebou určitě i nějakou větrovku a tričko s dlouhým rukávem. Dále bude určitě potřeba pláštěnka, spacák a lžíce (alespoň dvě, děti vždycky jednu ztratí a nejenom děti, co si budeme povídat), cca litrová láhev na vodu, čelovka, karimatka, přezůvky, náhradní boty, malý batůžek na výlety (tak velký, aby se tam dětem vešly jejich věci na výlet a hlavně i třeba litrová voda a nějaké jídlo ze společných zásob), oblečení na dovnitř i na ven, hygiena, ručník, plavky, plecháček, kapesní nůž, kartička studentská, žákovská (kvůli jízdnému, tedy nějaký, kde je fotka, jméno a datum narození) a vše ostatní, co vás napadne. Kletr si dítě poveze vlakem, prosím tedy o zkontrolování, že má zabalené vše v jednom a při přestupech tím minimalizujeme šanci, že něco zapomeneme ve vlaku.
Těšíme se na všechny, co s námi vyrazí Péťa, Láďa a Míra