Po delší době tentokrát bude opět lyžování ve Steinbachu.

Na běžky do Krušných hor
28.1. 2022 – 30.1. 2022
Ahoj Rohatí, nabízíme opět možnost vyrazit na víkend na běžky do Krušných hor za kamarády ze saského Steinbachu. Ubytovaní budeme letos jinde –na české straně Krušných hor v turistické ubytovně v bývalé hájovně na Výsluní. Spát budeme na zemi ve vytápěné ložnici. Akce je určena pro děti od 12 let, pro běžkaře i nelyžaře. Běžkaři pojedou v sobotu na delší výlet, ostatní vyrazí na kratší pěší túru, budeme i bobovat v okolí chaty.
Cestovat budeme auty, vlak tam nejezdí. Kdo může vzít auto, hlaste se co nejdříve Helče na tel. 605586877, náklady na cestu se plně vrátí. Bližší info ráda podám telefonicky.
Odjezd: pátek 28. 1. 2022 v 17 hodin u Spirály.
Příjezd: neděle 30.1.nejpozději do 17hodin u Spirály.
Cena: 400,- Kč (sourozenec 300,- Kč), v ceně je cesta autem a příspěvek na jídlo a ubytování (ubytování zčásti uhradí pořadatel, jídlo zčásti obstarává hostitel).
Přihláška: odevzdejte na družinovkách do pátku 21.1., ostatní mimo družiny sms Helče co nejdříve po oddílovce. Peníze vybereme při odjezdu.
S sebou: běžky, můžete vzít plastové ježdíky (ne boby – nevešly by se do auta), oblečení na běžky a do sněhu, teplé převlečení do chaty, pevné nepromokavé boty, přezůvky, teplý spacák, karimatka, čelovka nebo jiná baterka, průkaz pojišťovny, páteční večeře, svačina na sobotu a neděli.
Pojeďte. Těšíme se! Helča, Boci, Vojta, Rozinka, Bětka & Kulich Podroužkovi

Závazná přihláška na „Lyžování v Krušných horách 28.1. 2022 – 30.1. 2022“
Jméno:__________________________________________________
Věk ___________Tel.č. na rodiče:___________________________¬_
Podpis rodičů_____________________________________________