Přejezd republiky 2023 má už zcela konkrétní tvář.

Máme duben a Non-stop Přejezd ČR se nám blíží mílovými kroky. Tréninky jsou v plném proudu, trasa je naplánována, teď již stačí dát dohromady bicykl a můžeme vyrazit.
Tak nejprve pár důležitých časů:
Rozřazovací testy do výkonnostních skupin proběhnou v úterý 25. 4. v 17:30 na Cimrmanském rozcestí v Rozdělově. Nezapomeňte s sebou samozřejmě kolo… Jede se za každého počasí, stejně jako na Přejezdu.
Dále budeme mít ještě organizační schůzku před samotným Přejezdem ve středu 10.5. v 18:30 po družinovkách. Připravíme veškerý potřebný společný materiál. Rozdáme si itinerář a řekneme poslední důležité informace.
Sraz v pátek ráno bude v 7:00 u Spirály, autobus přijede pak následně k Oáze v 7:45. Naložíme vše potřebné a odjezd od Oázy v 8:30 směr Aš. Startovat budeme ve 12:00 z Trojmezí u Aše.
Pokud nás chcete podpořit tak pojedeme kolem Kladna v sobotu cca 2-3h ráno.
Konec je naplánovaný ve 12:00 na Trojmezí u Jablunkova.
Předpokládaný návrat na Kladno je v neděli 18-19h. Budeme upřesňovat, až pojedeme domů.
Průběh přejezdu:
Po rozřazovacích testech se rozdělíme od 5ti výkonnostních skupin, které se na trase pravidelně střídají po 15-35km, dokud nezdoláme 700km ze Startu do Cíle za 48h. V době, kdy nebudete na kole, budeme mít zázemí v doprovodném autobuse, za kterým budeme mít vlek na kola. Kola budou ve velkém přidělaná pomocí gumicuku. Je možné, že dojde k drobné u odření kola. Pro případné dodatečně ochráněni je možné si vzít molitanové trubky. Samozřejmostí je společné jídlo, která nám bude vařit velmi šikovná kuchařka.
Na Přejezd si určitě vezměte Horské kolo v dobrém technickém stavu, přední a zadní světla, pojedete 2 etapy za tmy. Oblečení na kolo do každého počasí, spacák, pohodlné oblečení do autobusu, boty na kolo, boty na přezuti, láhev na kolo, kdo chce tak individuální doplňky (ionťák, potravinové doplňky), lžíci, misku/ešus, hrníček, páteční snídani. Doplatek na akci, prosím na rozřazovacích testech, nebo případně do konce dubna. Kdyby se někdo ještě rozhodl, že by se chtěl zúčastnit, tak neváhejte a rychle dejte vědět.