V dubnu nás čeká další trampská oddílová akce.

Po úspěšném nalezení dopisu od Velkého Jerryho na vrcholu kopce Kraví hora v Jižních Čechách, nás čeká nová dobrodružná výprava. Nyní nás Jerry nasměroval na vrchol kopce Medník. Tam máme nalézt kamennou pyramidu a v ní jeho další vzkaz. Kopec Medník s výškou 417 m.n.m. leží v krásné trampské lokalitě a je obtékán ze severu Sázavou a z jihu Vltavou.
Tato oblast je již dlouhé desítky let vyhlášená pro trampské výpravy. Jistě na tom má svou zásluhu vynikající dostupnost z Prahy legendární železniční tratí zvanou Posázavský expres.
Díky Asociaci TOM, které jsme součástí máme možnost využít v této oblasti asociační srub zvaný Psí zub. Tento malebný sroubek mají Tomíci v pronájmu od roku 2010 a nám tím pádem zajistí skvělé zázemí pro výpravu na vrchol kopce Medník.
Na co se na této akci můžeme těšit? Na kamarády, malebnou posázavskou přírodu, pochod s batohem z vlaku do srubu a také výpravu za dalším dopisem od Jerryho, který nás pravděpodobně zase o kousek posune blíže k nalezení tajného místa trampů a dle posledního dopisu možná i k pokladu :-).
V pátek 19.4.2024 vyrazíme z Kladna a vrátíme se v neděli 21.4.2024. Můžeš se tedy již teď začít těšit a určitě si tuto společnou výpravu nenech ujít. Podrobný seznam věcí, přihlášku i upřesněné časy obdržíš v čas od svého rádce. Já už se nyní těším. Ahoj Ferda